Pērkot virs 400€, pasta pakalpojumi bez maksas – Piegāde 5 darba dienu laikā – Iespējams mainīt 14 dienu laikā kopš piegādes

Pareizas rūpes par kašmira izstrādājumu.

Kašmira blogs Peter Greša

Kā jebkura vilnai, arī kašmira vilnai ir nepieciešamas regulāras rūpes.Kašmirs ir luksusa un valkāšanai ļoti patīkams materiāls ar teicamām estētiskajām un lietojamām īpašībām. Taču tāpat kā citas dabīgās tekstīlijas, tas ir ļoti jūtīga pret nepareizām rūpēm, kuru rezultātā tas var tikt neatgriezeniski sabojāta vai pat iznīcinātas.

Kašmira apģērbu lietošanas pamata noteikumi

-        Kašmirs uztur savas speciālās īpašības pateicoties vēdināšanai. Pievērsiet uzmanību tam, lai džemperis netiktu valkāts divas dienas pēc kārtas, lietojiet kašmira drēbes tikai katru otro dienu. Džemperis atpūtīsies un izvēdināsies.

-        Kašmiru nekad nemazgājiet temperatūrā, kura ir augstāka kā 20°C. Ūdenī tikai līdz 20°C temperatūrai kašmira apģērbs saglabās savu formu, nesarausies un nebumbuļosies. Ja izlemjat izmazgāt kašmira džemperi veļas mašīnā, tad tikai ar vilnas mazgāšanas programmu un līdz 20°C temperatūrai. .Ja varat, mazgājiet to ar rokām. Nekad ar rokām neizgriežiet, Lietojiet automātiskās veļas mašīnas izgriešanas programmu maksimāli uz 1000 apgriezieniem/minūtē.

-        Ko darīt, ja uz džempera parādās bumbuļi? Pēc otrās vai trešās mazgāšanas tiem vajadzētu pazust, visvairāk bumbuļošanās ir novērojama jauniem džemperiem. Bumbuļošanās pati par sevi nav bojājums, tie veidojas katram dabīgās vilnas džemperim. Lai noņemtu bumbuļus varat izmantot maigu suku.

-        Izmazgātu un viegli izgrieztu džemperi nekad nežāvējiet tiešos saules staros jeb žāvētājā – dzijas struktūrā var veidoties neatgriezeniskas izmaiņas, džemperis sarausies un zaudēs savu maigumu un mīkstumu.

-        Kašmira drēbes nav nepieciešams gludināt. Arī mēs saviem produktiem neiesakām gludināšanu.

-        Vissvarīgākais nobeigumā: rūpējoties par Jūsu kašmira apģērbu vienmēr pievērsiet uzmanību norādījumiem, kurus artradīsiet uz apģērbu etiķetēm.