Pērkot virs 400€, pasta pakalpojumi bez maksas – Piegāde 5 darba dienu laikā – Iespējams mainīt 14 dienu laikā kopš piegādes

Kas mēs esam?

Kašmirs ir mīlestība no pirmā pieskāriena. Jūs sajutīsiet delikātu maigumu, vienreizēju mīkstumu un siltumu – Jūs ļoti ātri sapratīsiet, ka Jūsu rokās ir kas īpašs. Par neparasti kvalitatīvu materiālu tas tika uzskatīts jau senos laikos, kad tas ieguva nosaukumu „fiber for kings“, brīvā tulkojumā „karaļu šķiedra“. Mūsdienās Jums vairs nav jābūt karalim, lai sajustu kašmira maigo pieskārienu Jūsu ādai. Kašmira izstrādājumi nav no tiem lētākajiem, īpaši tie, kuri tiek izgatavoti pateicoties roku darbam no viskvalitatīvākās šķiedras – tādus gada laikā ir iespējams saražot tikai ļoti ierobežotā daudzumā, kas ir viens no iemesliem šo produktu augstajai cenai. Kašmira džemperis, bez šaubām, ir ilgtermiņa investīcija. Pateicoties pareizai lietošanai, arī pēc vairākiem gadiem tas izskatīsies kā jauns, neizbalos, neizstaipīsies. Nav izslēgts, ka pēc Jums to saņems mantojumā nākošā paaudze. 

Mēs labi pazīstam kašmiru

Mēs esam maza ģimenes firma no Slovākijas, kura 2011. gadā sāka importēt kašmira apģērbus no Nepālas. Ražotājfirma, ar kuru sadarbojamies, atrodas netālu no galvaspilsētas Katmandu. 2011. gada beigās mēs atklājām pirmo interneta veikalu Slovākijā un Čehijā, patlaban sūtam savus produktus uz desmitiem dažādu valstu. Mūsu produktu kvalitāte un augstvērtīgums ir īpašības, kuru dēļ mūsu produktus klienti pasūta no visām pasaules malām – piemēram no Dienvidamerikas, Āzijas un no arābu valstīm. Laika gaitā mūsu piedāvājums ir paplašinājies arī ar citiem dabīgiem materiāliem. Mūsu produktus nav iespējams nopirkt klasiskajos veikalos,mēs darbojamies tikai kā interneta veikals. Pasūtījumus sūtām no noliktavas Slovākijā, līdz Latvijai sūtījumi nonāk dažu darba dienu laikā.

Visaugstākā kvalitāte

Starp mums un citiem kašmira produktu pārdevējiem noteikti atradīsiet vairākas atšķirības. Viena no vislielākajām ir piedāvājums dažādība. To mēs regulāri atjaunojam, taču parasti tajā ir vairāk kā 200 dažādi sieviešu un vīriešu džemperu modeļi. Gandrīz visi ir pieejami no XS izmēra līdz XXXXL, izvēlēties varat starp desmit dažādiem krāsu toņiem. Katru gadu pavasarī izveidojam jaunu kolekciju un varam nodrošināt arī individuālu modeļu izstrādi pēc Jūsu izmēriem – lai saņemtu tuvāku informāciju, lūdzu kontaktējiet mūs pa e-pastu.

Nākoša atšķirība ir kvalitāte. Mūsu sortiments tiek sagatavots ar roku darbu no kašmira šķiedrām, kuru vidējais diametrs ir mazāks kā 0,0155 mm. Daudzi ražotāji cenšas samazināt ražošanas izmaksas ievedot produktus no Ķīnas un lietojot rupjāku, lētāku šķiedru. Rezultātā produkts ir ass un nekvalitatīvs - uzmanieties, pat apzīmējums „100% kašmirs“ ne vienmēr nozīmē augstu kvalitāti. Iesakām izvairīties no aizdomīgi izdevīgiem piedāvājumiem un kašmira produktu pirkumiem lielveikalu ķēdēs.

Droša iepirkšanās

Mēs garantējam mūsu produktu kvalitāti un drošu iepirkšanos. Bez iemesla norādīšanas varat mums produktu atsūtīt atpakaļ un mēs Jums nekavējoties pārskaitīsim naudu atpakaļ, jeb veiksim produktu maiņu. Saviem klientiem piedāvājam arī papildus pakalpojumus – ja Jūs nejauši džemperi sabojāsiet, mēs varam nodrošināt tā atjaunošanu. Lūdzam mūs kontaktēt jebkādu jautājumu vai neskaidrību gadījuma.