Pērkot virs 400€, pasta pakalpojumi bez maksas – Piegāde 5 darba dienu laikā – Iespējams mainīt 14 dienu laikā kopš piegādes

Labas cenas, saglabājot visaugstāko kvalitāti.

Kašmira blogs Peter Greša

Zinām, ka cena bieži vien ir pircēja pārdomu izšķirošais faktors, vai pirkt, jeb nē. Mēs necenšamies būt vislētākie, mūsu mērķis ir, lai ērto un luksusa kašmira apģērbu varētu atļauties arī tas, kurš citā gadījumā dotu priekšroku aitas vilnai vai sintētiskajiem materiāliem.

Noturam zemas cenas. Pārdodam bez starpniekiem.

Cenšamies kur vien tas iespējams, samazināt izdevumus. Mums nav nevajadzīgu starpnieku, vai starpposmu, nesadarbojamies ar lielveikaliem un starpnieku firmām.  Mūsu mērķis ir nodot ar roku austos kvalitatīvos kašmira izstrādājumus pircējam pa vistaisnāko un visīsāko ceļu ar mūsu pārstāvniecību katrā zemē, kurā esam nolēmuši pārdot – Kasmirs.lv ir mūsu ekskluz;ivais pārstāvis Latvijā. Pateicoties šai tirdzniecības stratēģijai varam atļauties zemākas cenas kā konkurenti. Pie tam mūsu izstrādājumi ir no viskvalitatīvākā kašmira.

Kur mēs netaupām? Pakalpojumos un rūpēs par klientu.

Daudzi pārdevēji var atļauties labu cen tikai tāpēc, ka ietaupa uz rūpēm par klientu. Pie mums ar šo attieksmi nesaskarsieties. Jums neder izmērs, krāsa jeb kašmira izstrādājums nav piepildījis Jūsu cerības? Bez nevajadzīgiem jautājumiem un vilcināšanās mēs Jums to apmainīsim vai atdosim naudu.