Pērkot virs 400€, pasta pakalpojumi bez maksas – Piegāde 5 darba dienu laikā – Iespējams mainīt 14 dienu laikā kopš piegādes

Kuru pašminu nopirkt? Dimanta jeb Platīna?

Kašmira blogs Peter Greša

Pašminas ir tas viselegantākais, ko no kašmira dzijas var izgatavot. Tiek lietota kašmira kazu pavilna, kura ir apstrādāta tradicionāli ar rokām. Rezultātā ir radīts moderns aksesuārs, kurš ar savu maigumu, krāsām un skaistumu apbur sievietes visā pasaulē jau vairāku gadsimtu garumā. Pēdējos gados pašminas piedzīvo savas popularitātes virsotni. Tas noticis pateicoties slavenajām Holivudas aktrisēm, piemēram Andželīnai Džoli vai Nikolai Kidmenei, kuras labprāt izgreznojas ar pašminām. Pateicoties Holivudas ietekmei pašminas pašlaik ir ļoti populāras ne tikai Savienotajās Valstīs, bet arī Eiropā, Latviju ieskaitot.

Kašmira džemperus izvēlas pēc to dzijas škiedru skaita, bet izvēloties pašminu galvenais parametrs ir tās sastāvs. Mūsu e-veikalā atradīsiet divas pamata pašminu kolekcijas – Dimanta un Platīna. Abas pieder pie tā vislabākā, ko ar rokām austas šalles var piedāvāt.

Dimanta kolekcija

Dimanta rindas pašminas ir ekskluzīvs modes aksesuārs, kuru lietosiet visos gadījumos, kad gribēsiet justies īpaša. Pilnīgās krāsas, klusā elegance  un 100% visaugstākās kvalitātes kašmira pielietojums liek šai kloekcijai mirdzēt kā īstam dimantam starp kašmira šallēm.

Platīna kolekcija

Platīna kolekcijas pašminas sevī apvieno abu dabīgo luksusa materiālu skaistumu un labās lietošanas īpašibas – tās ir austas no  70% kašmira un 30% zīda. Platīna kolekcijas pašminas ir zīdīgas, plānas, pie tam tās ir ļoti patīkamas valkāšanai. Tās tiek austas daudzās izteiksmīgās krāsās vai ar rakstiem.