Iepirkumu grozs
0 | 0.00 €
Grozs ir tukšs
Vispirms ievietojiet preces

Lielveikals

Jums ir mazs veikaliņš, jeb Jūs vēlētos pārdot mūsu izstrādājumus savā veikalā? Sazinieties ar mums un mēs labprāt Jums nosūtīsim savu cenu lapu un sadarbības noteikumus. Jau iepriekš brīdinām, ka nepiegādājam preces interneta veikaliem.

Mūsu džemperi, šalles un aksesuāri ir ražoti Nepālā, ar rokām, no viskvalitatīvākajām dabīgo materiālu šķiedrām. Pateicoties ilgtermiņa pieredzei kašmira apģērbu ražošanā, varam piedāvāt visaugstākās kvalitātes kašmira drēbes par izdevīgām cenām.

Izdevīgā cenu piedāvājuma pamatā ir fakts, ka lielveikaliem nepārdodam preces no mazumtirdzniecības noliktavām – piegādes laiks ir apmēram 5 nedēļas. Ja veiksiet pasūtījumu, preces ražosim tieši Jūsu veikalam/zīmolam, precēm var būt pievienota zīme ar Jūsu logo. Ražošanas laikā varam piemērot pasūtījumu Jūsu individuālajām vēlmēm.

Līdzās augstajai kvalitātei, otra mūsu priekšrocība ir plašais piedāvājums. Katru pavasari veidojam jaunu kolekciju, mūsu piedāvājumā atradīsiet vairāk nekā 200 dažādus džemperu modeļus izmēros no XS līdz XXXXL, izvēlēties varat starp desmitiem dažādu krāsu toņiem.